tr
enar

Gizlilik Politikası

Anasayfa » Gizlilik Politikası

KAFFE TEDARİK gizliliğinizi korumak ve kullanılmakta bulunan teknolojik altyapıdan en üst seviyede yararlanmanızı sağlayabilmek amacıyla güvenliğiniz için çeşitli gizlilik ilkeleri belirlemiştir. Bu bildirim dahlinde aşağıda gösterilecek bu ilkeler www.kaffetedarik.com internet sitesi ve tüm alt internet sitelerinde veri toplanması ve/veya kullanımı konusunda uygulanmak üzere belirlenmiş ve açıklanmaktadır.www.kaffetedarik.com internet sitesi ziyaret etmekle ve/veya kullanmakla belirtilen bu ilkelerin tümünü kabul etmiş olursunuz.

www.kaffetedarik.com kendisine yapılacak geri bildirimler doğrultusunda Gizlilik Bildirimi bölümünde düzeltme ve güncelleme gibi işlemleri her zaman için yapabilir. www.kaffetedarik.com sitesinde yer alan Gizlilik Bildirimi bölümünü belli aralıklarla okumanız sonucunda KAFFE TEDARİK kişisel bilgilerinizin güvenliği konusundaki kararlılığından ve bu anlamdaki yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

KAFFE TEDARİK, ziyaretçileri ya da kullanıcıları tarafından www.kaffetedarik.com adlı web siteleri (Site) üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen her türden kişisel bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacaktır. KAFFE TEDARİK kendisine iletilen kişisel bilgileri, bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlar dışında üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmayacak, bunları satmayacak ve hiçbir şart altında kullanılmasına izin vermeyecektir.

Sitedeki sistemle ilgili sorunların tanımlanabilmesi ve Site’de çıkabilecek muhtemel sorunların acil olarak giderilmesi için, KAFFE TEDARİK gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit edebilir ve bunları da anılan bu amaçlarla kullanabilir. Bu IP adresleri, KAFFE TEDARİK tarafından kullanıcılarını ve ziyaretçilerini genel anlamda tanımlamak ve kapsamlı şekilde demografik veri toplayabilmek amacıyla da kullanılabilir.

KAFFE TEDARİK, Site içerisinde başkaca sitelere link (bağlantı) sağlayabilir. KAFFE TEDARİK bu bağlantı yoluyla erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiçbir sorumluluk taşımamaktadır.

www.kaffetedarik.com’da Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.